10 yılı aşkın bir süredir şirketlerin finansal ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

NetErp Teknoloji, kendini değerlere adamış bir teknoloji ajansıdır.

Gallery

İletişim

Doğu Cd. Şeftali Sk. No:26/C D:40 Atalar-Kartal / İstanbul TÜRKİYE

İnfo@neterpteknoloji.com

+90 532 724 19 14

// kurumsal

NetErp Teknoloji Hakkında

NetErp Teknoloji, müşterilerinin sürdürülebilir başarısına katkıda bulunan bir şirket olarak müşterileri, iş ortakları, çalışanları ve tüm paydaşlarıyla birlikte geleceği yazıyor. Müşterileri için iş birliği içerisinde tutku ve çeviklikle değer yaratıyor.

Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında sektöre giren Logo, Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biridir. Ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumuna gelmiştir. Logo’nun 30 yıllık ürün geliştirme deneyimi, Netsis ürün geliştirme ekiplerinin uzmanlığı ile birleşerek Netsis ürünlerinin yeni teknolojiler ile geliştirilmesine öncülük ediyor.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ve İnsan Kaynakları Yönetimi ürünleri her sektörden işletmenin ihtiyaçlarına tam kapsamlı çözümler sunuyor.

NetErpTeknoloji, 2001 yılın itibaren Netsis camiasının içinde bir çok farklı sektörde bulundu. Bu sektörlerde çeşitli projeleri başarıyla tamamladı. Proje çözümlerimizde müşteri odaklı oldu, uzman ekibi ile NETSİS Yetkili Satıcı olarak müşterilerine hizmet vermekte olup, konusunda uzman “SENIOR” danışmanları ve “KALİTELİ HİZMET” misyonu ile sunduğu hizmetlerde fark yaratmaktadır.

Müşterimizin tecrübe ve istekleriyle bizim tecrübelerimiz birleştirip başarılı projelere imza attık, atıyoruz.

+
Yıllık Tecrübe

NetErp Teknoloji Sektördeki 10 yıllık geçmişinde sektörün önde gelen kurumlarından biri olma yolunda hızla ilerliyor..

10+
// Verimlilik
// Müşteri mutluluğu

NetErp, sunduğu ürün ve hizmetlerle, müşterilerin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanıyor. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek işletmelerin daha üretken, daha kârlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetleri sunuyor.

 

// Araştırma geliştirme

NetErp, etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçiliğin temel bileşeni olduğuna inanıyor. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni ürünler yaratmak, mevcut ürünleri daha yetenekli kılmak ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için, kaynaklarının büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırıyor.

 

// İş ahlakı

NetErp, piyasa ekonomisi ilkelerine inanıyor ve bu ilkelere bağlı hareket ediyor. Müşterilerine, iş ortaklarına ve rakiplerine karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veriyor ve tüm işlerinin hukuka, genel iş ahlâkı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiyor.

Müşterilerinin koşulsuz mutluluğu, Logo için her şeyden önemlidir. Bu nedenle ürettiği ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem veriyor. “Toplam Kalite Yönetimi”ni bir yönetim felsefesi olarak benimseyen Logo, politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartları gözeterek müşterileriyle yakın ve sıcak ilişkisini sürdürüyor.

 

Sorularınız
ve talepleriniz için

Bizi arayın 0 216 606 48 18

    Bilgi Talebi

    Sorularınız ve talepleriniz için

    Whatsapp Destek