10 yılı aşkın bir süredir şirketlerin finansal ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

NetErp Teknoloji, kendini değerlere adamış bir teknoloji ajansıdır.

Gallery

İletişim

Doğu Cd. Şeftali Sk. No:26/C D:40 Atalar-Kartal / İstanbul TÜRKİYE

İnfo@neterpteknoloji.com

+90 532 724 19 14

KOBİ’ler bizimle
verimliliklerini artırıyor, inovasyon
projelerini hayata geçiriyor

// KOBİ'ler
Küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik Logo çözümleriyle tüm süreçlerinizi en verimli şekilde yöneterek kârlılığınızı ve rekabet avantajınızı artırın.

Türkiye genelindeki işletmelerin çok büyük bölümünü oluşturan KOBİ’ler açısından öncelikli hedef, rekabet avantajı kazanarak varlıklarını sürdürmek ve doğru yatırımlarla, sağlıklı bir şekilde büyümektir. Bunu başarmak için KOBİ’lerin atması gereken en önemli adım ise teknoloji yatırımı yapmaktır, çünkü aynı ürün ya da hizmet yelpazesiyle faaliyet gösteren rakiplere kıyasla fark yaratmanın birincil yolu, teknolojiden geçer.

Dolayısıyla KOBİ’lerin mevcut ölçeklerine ve faaliyetlerine uygun, aynı zamanda da büyüme hedefleri doğrultusunda esnek bir yapı sunabilen teknoloji çözümlerine ihtiyacı vardır. Bu çözümler sayesinde iş süreçlerinde verimlilik ve maliyet tasarrufu elde eden bir KOBİ, büyüme için ilk adımı da atmış olacaktır.

KOBİ'lere özel çözümler ne kazandırır?

KOBİ'lerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayarak geliştirilen çözümler, bu işletmelerin hassas ve geliştirilmesi gereken yönlerini de tanıyan çözümlerdir. Dolayısıyla, bu şekilde güçlü bir teknolojik altyapı desteği alan KOBİ'ler verimlilik ve kârlılığı hızlıca artırarak bir üst lige daha kolay çıkabilir. Kurumsal kaynak planlamadan (ERP) veri analizine, müşteri ilişkileri yönetiminden satışa kadar birçok farklı süreci kapsayan, ayrıca KOBİ'lere göre özelleştirilmiş olan çözümler, önemli düzeyde rekabet avantajı kazandırır.

Sektörel farklar var mıdır?

Her KOBİ için geçerli olan temel ihtiyaç ve beklentilerin yanı sıra, üretim yapan bir KOBİ ile toptan dağıtım ya da hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir KOBİ'nin ihtiyaçları da elbette farklıdır. Dolayısıyla hem KOBİ'lerin ortak ihtiyaçlarına yanıt veren hem de sektörel farklara göre özelleştirilebilen çözümlerin kullanılması önemlidir.

KOBİ'lere yönelik çözümlerde nelere dikkat edilmelidir?

KOBİ'ler için en büyük önceliklerden biri, sayısız rakibin arasından sıyrılmaktır. Bunu sağlayabilmenin yolu da ürün ve hizmet kalitesinde fark yaratarak müşteri memnuniyetini artırmak, daha inovatif çalışmalara imza atmaktan geçer. Dolayısıyla bu ihtiyaçları iyi anlayan ve güncel teknolojileri yakından takip ederek KOBİ'lere uygun şekillerde sunan çözümleri tercih etmek önemlidir. Ayrıca her KOBİ'nin nihai hedefi kârlı bir büyüme olduğu için, bu büyümeyi destekleyecek esneklikte çözümlerin tercih edilmesi gerekir. İşletmede kullanılan tüm çözümlerin birbiriyle entegre çalışabilmesi de iç süreçlerin standardizasyonu açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur.

KOBİ’lere özel çözümler

Logo, KOBİ’lere yönelik geniş çözüm yelpazesiyle üretimden dağıtıma, perakendeden hizmete kadar tüm sektörlerin ihtiyacını karşılayan çözümler sunuyor. Mobil kullanım ve web tabanlı kullanım imkanı sunan çözümlerin de yer aldığı Logo portföyü, KOBİ’lerin üretim süreçlerinden saha satış yönetimine, insan kaynaklarından iş akış yönetimine kadar tüm operasyonlarını birbirine entegre şekilde ve tek noktadan yöneterek verimlilik kazanmalarını sağlıyor.

Sorularınız
ve talepleriniz için

Bizi arayın 0 216 606 48 18

    Bilgi Talebi

    Sorularınız ve talepleriniz için

    Whatsapp Destek