10 yılı aşkın bir süredir şirketlerin finansal ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

NetErp Teknoloji, kendini değerlere adamış bir teknoloji ajansıdır.

Gallery

İletişim

Doğu Cd. Şeftali Sk. No:26/C D:40 Atalar-Kartal / İstanbul TÜRKİYE

İnfo@neterpteknoloji.com

+90 532 724 19 14

Logo Payroll ile bordro ve temel insan kaynakları süreçlerinde yeni bir dönem başlıyor!

Başlangıç yatırımı yapmadan doğrudan kullanım 

Bulut üzerinde çalıştığı için kurulum maliyetlerini ortadan kaldıran, sunucu gibi ek donanımlara gerek bırakmayan Logo Payroll, aylık ya da yıllık abonelikle birlikte hemen bordrolama ve ik süreç yönetimi işlemlerine başlamayı sağlıyor. Sistem bulut üzerinde çalıştığı için donanım bakım maliyetleri de söz konusu olmuyor.

Logo uzmanlığıyla güvenli kullanım

Bulut çözümlerinde en yeni teknolojileri kullanan ve kapsamlı deneyimini her geçen gün artıran Logo güvencesiyle, bulutta tutulan tüm veriler daima koruma altında oluyor. Bu sayede online bordro programı Logo Payroll’daki verilerin kaybı ya da yetkisiz kişilerle paylaşılması gibi güvenlik açıkları söz konusu olmuyor. 

Bulut avantajı

Bulut-tabanlı Logo Payroll ile herhangi bir donanım, kurulum ya da sistem bakım maliyeti olmadan, aylık ya da yıllık abonelik kiralama sistemiyle bordro işlemlerine hemen başlayın. Çözüme online olarak dilediğiniz yerden ve dilediğiniz cihazla bağlanın.

Güncel mevzuata uyum

Bulut tabanlı yapı ve Logo’nun etkin mevzuat takibi sayesinde bordro süreçlerine ilişkin tüm yasal değişikliklere çevik bir şekilde uyum sağlayın. Ayrıca yasal kurumlarla tam entegre çalışarak işe alım, işten çıkış gibi bildirimleri sistemden alıp gönderin.

Veri güvenliği

Buluttaki tüm verileriniz Logo güvencesiyle daima koruma altında! Logo Payroll kullanarak veri kaybı ya da yetkisiz kişilerle paylaşım gibi güvenlik açıklarından korunun.

Yetki bazlı uygulamalar

Her kullanıcı için farklı yetkilendirmeler yaparak İK çalışanlarının ya da işletmenizdeki çalışanın yalnızca kendisini ilgilendiren verilere ulaşmasını sağlayın. Hızlı bordrolama, veri güvenliği ve güvenilirlik açısından önemli bir avantaj kazanın.

Detaylı raporlama

Bordro süreçleriyle ilgili tüm verileri güvenli bir şekilde sistem üzerinde saklayın, istediğiniz anda gelişmiş ve detaylı raporlara dönüştürün.

Sorularınız
ve talepleriniz için

Bizi arayın 0 216 606 48 18

    Bilgi Talebi

    Sorularınız ve talepleriniz için

    Whatsapp Destek